Baložu iela 27, Rīga, LV – 1048 T:67181931 pjms@riga.lv

Home » Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Pāvula Jurjāna mūzikas skolas tīmekļa vietnē  tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies”). 

Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo ierīci vietnes apmeklēšanās laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot vietnei atcerēties jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Tīmekļa vietnē  tiek izmantotas 3 veidu sīkdatnes:

  • Obligātās – nepieciešamas, lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās sniegtās iespējas, kā arī identificēties.
  • Statistikas – sīkdatnes, kas uzkrāj anonīmu informāciju, kā apmeklētāji lieto šo vietni, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, vai apmeklētāji nevēršas pie neeksistējošām lapām utml. Mūsu gadījumā iegūto informāciju nododam trešajai pusei – “Google Analytics”, kas ir uzticams un viens no populārākajiem analītikas datu apstrādes pakalpojuma sniedzējiem. Šim nolūkam tiek ievākta sekojoša informācija – IP adrese, pārlūkprogrammas veids un valoda, ģeogrāfiskā atrašanās vieta un anonīma informācija par apmeklētāja veiktajām darbībām vietnē.
  • Funkcionālās – šī sīkdatne ļauj mūsu vietnei atcerēties apmeklētāja norādīto teksta lielumu.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Sīkdatnes ir iespējams kontrolēt un izdzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu. Sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī vietne darbotos, bet, ja iespējosiet, Jums būs ērtāka tās lietošana. 

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org.

.