Baložu iela 27, Rīga, LV – 1048 T:67181931 pjms@riga.lv

Home » Par skolu » Kora nodaļa

Kora nodaļa

Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Kora klase ir dibināta 2009.gadā, un to veiksmīgi vada pieredzējusī diriģente, vokālā pedagoģe, skolotāja Oksana Čerkasova.  Kora klasi beigušie audzēkņi dzied Latvijas vadošajos koros, iesaistās koru kustībā un arī mācās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Kora klases audzēkņi sagatavo un apgūst dažādas programmas, sākot ar vecklasiķu šedevriem līdz mūsdienu jauno komponistu darbiem.

Korim ir aktīva muzikālā dzīve – mācību koncerti, koncerti Latvijas baznīcās, koncertzālēs, kā arī sadraudzības koncerti ar citām mūzikas skolām, mūziķiem un instrumentālajiem ansambļiem.  Ikgadēja tradīcija ir kora nometnes Apšuciemā un Engurē. Tajās bērni ne tikai dzied, koncertē un pilnveido savu muzikālo varēšanu, bet arī atpūšas, radoši izpaužas mākslas nodarbībās, kā arī aktīvi sporto, sauļojas un peldas.

Kora klases koris un solisti veiksmīgi piedalās dažādos festivālos un konkursos kā Latvijā, tā arī ārpus Latvijas robežām, kuros saņem atzinību un izcīna godalgotas vietas.

Kora klasē audzēkņi attīsta vokālās dziedāšanas prasmes un iepazīst dažādu stilu un laikmetu komponistu vokālās mūzikas darbus.

Kora klasē strādā pedagogi: Oksana Čerkasova, Māra Pilante, Kristīne Gaile.